معرفی و نقد گلخانه فراز، با حضور جمعی از گلخانه داران و گلخانه سازان و همچنین اعضای محترم نظام مهندسی البرز و وزیر سابق کشور ارمنستان

شرکت کیمیاسازان سبز فراز در تاریخ ۲۹ تیرماه ۱۳۹۵ میزبان جمعی از گلخانه داران و گلخانه سازان و همچنین اعضای محترم نظام مهندسی البرز و یکی از فعالین عرصه کشاورزی کشور ارمنستان بود. در این بازدید، تیم گلخانه سازی فراز شرکت فراز اقدام به معرفی گلخانه فراز، جزییات ساختار، طرح های نوین، خصوصیات پیشرو و وجه تمایز این گلخانه با سایر گلخانه ها کرد. در هر مرحله از این معرفی، کارشناسان و گلخانه سازان میهمان سوال ها و انتقادات خود را مطرح کردند. آقایان امیرسیدی (مدیر عامل شرکت هامون) و براری (مدیر گلخانه سازی فراز) با پرداختن به کلیه جزییات و همراهی میهمانان برای بازدید از گلخانه های فراز، تمامی نقاط قوت و نوآوری ها را بازگو کردند. از مهم ترین مباحث این دیدار میزان مصرف سوخت و آب برای گلخانه ها بود که مصرف کم آنها یکی از شاخص های مهم گلخانه های فراز میباشند.

لازم به ذکر است گواهی ثبت اختراع مربوط به سیستم زیرسطحی گلخانه فراز نزدیک به برگزاری همین بازدید به دست شرکت کیمیاسازان سبز فراز رسید و در ماه های آینده گواهی های که برای آنها اقدام شده در همین سایت آپلود خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *